Pograjmy

Witaj na forum poświęconym w większości zagrajmerstwu i wszystkiemu co się z nim wiąże


#1 2011-12-16 20:30:42

KyniexPro

Moderator

Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 4
Punktów :   

KyniexPro

Warto zwrócić uwagę na tego Użytkownika xd. Więc ja siebie sam przedstawie jako Zagrajmera ;d.
Tworzę różne filmiki z gier ,jeszcze nie skończyłem żadnego Let's Playa a mam 2 znowione,ale niedługo mam nadzieję,że skończę jakiś z tych 2 Let's Playów które mam znowione.

Oprócz seri Let's Play prowadzę też Serie Pograjmy z Kyniem w których to gram w rózne gierki na PC,ale nie są to moje serie Let's Play.Tak jak mówiłem,tylko kilka filmików z danej gierki,czyli np. jak bym robił z Skyrima to 3-4 filmiki bo ta gra jest okropnie długa, już Gothic to długa gra a wyszła kilka lat temu,także z takich gier nie będę już robił raczej Let's Play'ów,a najwyżej właśnie "Pograjmy z Kyniem w" i też z innych gierek nie tylko z RPG'ów.

Dobra mniej więcej powiedziałem o mojej działalności na YouTubie,to czas coś o Mnie ;d.
Jestem Kyniex (Lepiej mówić na mnie Kyniu bo tak wole xd) mam 14 lat,chodzę do Gimnazjum (1klasa a nie 2,nie że nie zdałem ale... zresztą nieważne xd).Bardzo lubie nagrywac filmiki z gier,ale jedyną,zresztą największą przeszkodą to mój NET (Internet inaczej mówiąc).
WHY? (Dlaczego?)

Ponieważ mam internet na limit i jeżeli mi się zrąbie owy limit [6gb] to potem chodzi jak by chciał, a nie mógł i póki co jeszcze nie skombinowałem jak zrobić, żeby filmiki się wrzucały w miarę szybko, ale mam nadzieję że kiedyś będę miał neta normalnego ; )

Moje ulubione gierki:Assasin's Creed, Gothic, GRID
To chyba tyle o mnie, zresztą jeżeli coś sobie przypomne,to pewnie dopisze ;D.

Link do Kanału: http://www.youtube.com/user/KyniexPro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jumpstylepiekary.pun.pl www.chavala.pun.pl www.stowarzyszeniexxx.pun.pl www.gownianegowno.pun.pl www.rolnictwoap2007.pun.pl